עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
בדידות  (2)
דיכאון  (2)
כאב  (2)
ארכיון

Moonage Daydream

01/06/2019 15:25
Leo C
כאב, דיכאון, בדידות
רע לי...הבטן מתהפכת לי מבפנים והדמעות נקוות בצידי העיניים. פעם היה לי יותר קל להתמודד. כבר תקופה ארוכה שאני מתעורר שעות לפני השעון המעורר שכיוונתי בלילה הקודם.  כבר הרבה זמן שאני מנסה לאגור כוחות כדי להשתנות ובעיקר לנצח את הבדידות שאני תקוע בה. 
אני כבר בן 32, רוב החברים שלי כבר נשואים או בדרך להינשא. החיים של כולם סביבי ממשיכים-- בעוד שאני מרגיש כל כך תקוע. מופנם וכלוא בתוך עצמי. 

אני מנסה להתמודד עם הכאב בעזרת מיינדפולנס, לנסות להרגיע את המחשבות ובעיקר 'let go', אבל כשהכאב מכה בי זה מרגיש לי כמו לשים פלסטר על יד כרותה.  לאחרונה אני פותח את הבקרים עם אימוני בטן. למרות שאף פעם לא הייתי חסיד של כושר.  
אני חוזר לכתוב, לאחר שתחזקתי בלוג דומה לפני שנים רבות, יותר קל לי לשפוך כאן את המחשבות שלי, למרות שהן רצות בקצב של 200 קמ"ש. 
בשישי האחרון הצלחתי לאזור מספיק אומץ, אחרי חודשים של שוטטות באינטרנט והתחבטויות, הרמתי את הטלפון וקבעתי תור אצל פסיכאטר. 

בשבוע שעבר יצאתי לעוד דייט ראשון, הכרנו באחד האתרים, התכתבנו וגם דיברנו בטלפון. הגעתי לדייט אופטימי ומלא ציפיות שאולי הפעם זה יצליח.
ישבנו במשך 3.5 שעות במסעדה בתל אביב, השיחה זרמה למעט כמה הפסקות קלות של שקט לקראת הסוף. נפרדנו לדרכנו לקראת חצות, היא ציינה שהיה לה ממש כיף איתי ונדבר. 
אלא שלמחרת באמצע היום, הגיעה ההודעה הבאה... "היה לי ממש כיף אתמול, אבל לא הרגשתי חיבור חזק כמו שקיוויתי להרגיש, מאוד רציתי להרגיש את זה. אתה חכם ומוצלח, אתה מלומד ומטייל בעולם (כמוני!), אבל לא הרגשתי את זה :( "

נמאס לי מהגלגל הזה, עוד דייט ראשון ועוד אכזבה, ברור לי שרציונלית אני לא צריך לקחת את זה קשה. אני מבין שצריך לקבל את זה, להתקדם ולהמשיך לנסות. ושאני צריך להיות מספיק חזק בשביל זה. אבל מהצד השני, אני פשוט מרגיש מיואש. מרגיש שיותר מדי זמן לא הייתי באמת מאושר, ואולי בגלל זה קשה לי להיפתח אל אחרים. אולי זה כבר נטוע עמוק בתת מודע שלי ואני מפחד להיפגע?
FML

IM ALsenecaילדאיש
אוריון
01/06/2019 16:45
דייט עסל, דייט בסל. עצם זה שאתה יוצא זה כבר טוב.
בהצלחה עם הבלוג..
כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:


הקלד את המספר המופיע בתמונה: